Різка зміна погоди спричинила збільшення рівня травматизму серед волинян. Як розповів черговий лікар травмпункту міської клінічної лікарні, ортопед-травматолог Андрій Лукашук, із переломами та іншими травмами по допомогу до медиків найбільше людей звернулося 30 листопада, у перший день морозів. Із його слів, якщо раніше зверталося 30-40 пацієнтів на день, то тридцятого – 54. Мовляв, люди ще не звикли, що під ногами слизько і треба  ходити обережно.
Тим часом, завідувач опікового центру Луцької клінічної лікарні Лідія Шепель наголошує, що обмороження найчастіше може спіткати людину в стані алкогольного сп’яніння. З її слів, цієї осені й зими до опікового центру ще не потрапляли пацієнти з обмороженням. Минулого року таких було два десятки, лише двоє з них – тверезі.
Лікар нагадує: якщо температура повітря 15 і більше градусів морозу, то в людини лише за дві години може наступити загальне замерзання організму і відмороження, найчастіше, рук і ніг. Лідія Шепель радить волинянам берегтися: не нехтувати теплим взуттям, шапками і рукавицями, а літнім людям взагалі варто утриматися від прогулянок у морозні дні.