Через негоду в області повністю знеструмлено 19 населених пунктів, шість – частково.  Найбільше потерпіли Любешівський і Луцький райони. Від електромережі повністю від”єднано 10 ліній електропередач, не працюють 115 трансформаторних підстанцій. На місцях аварій працюють ремонтні бригади «Волиньобленерго». Енргетики прогнозують, що до кінця дня усіх населених пунктах буде відновлено електропостачання.
У Луцьку третій день комунальники чиcтять шляхи від снігової каші.  Директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Іван Кубіцький розповів, що ситуація не критична, мовляв, робочих рук, техніки й пального вистачає.
У зв’язку з погіршенням погодніх умов і  зниженням температури повітря зростає ризик виникнення пожеж через  порушення правил безпеки під час використання пічного опалення. “Минулими вихідними рятувальникам довелося тричі виїжджали на виклики”, – розповів помічник начальника обласного управління МНС  Володимир Нестеров. З його слів,  пожежі трапилися у Луцьку, Ківерцівському та Іваничівському районах, на щастя обійшлося без жертв.