У Ківерцях з нагоди  68-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва відбулася зустріч за “круглим столом” представників районної влади з колишніми повстанцями. Голова РДА Леонтій Кричкевич, перший заступник голови РДА Світлана Ващинець привітали  упівців зі  святами Покрови та Днем українського козацтва.
Ветерани  поділилися своїми спогадами, поспілкувалися із керівництвом району.
Учасники зустрічі  побували в міському парку, де встановлені пам’ятники “Жертвам політичних репресій та голодоморів” і “Борцям за волю України”, молитвою пом’янули всіх полеглих за  волю і незалежність нашої Вітчизни. 
У Луцьку відбулася урочиста академія з нагоди річниці створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва.  В залі Палацу культури зібралися ветерани національно-визвольних змагань, ліцеїсти, школярі, представники місцевого самоврядування, священики УПЦ КП. Серед людей похилого віку було багато тих, хто більшу частину свого життя провів у сталінських таборах. Зокрема, зі спогадів Андрія Матвійовича Римарчука з Підгайців Луцького району, з семи братів, які були в УПА, він один залишився живий.
Під час урочистої академії ліцеїсти поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку,  “Борцям за волю України” та учасникам  національно-визвольної боротьби.