Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення  чергову виїзну нараду своїх представників в областях провела в Луцьку, де обговорили основні  тенденції розвитку вітчизняного телерадіоінформаційного простору. Голова Національної ради Володимир Манжосов зініціював відновлення так званих “виїзних нарад”, а Волинь вибрали тому, що 2011 рік ознаменувався впровадженням цифрового мовлення на території області.

Заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лариса Мудрак повідомила, що до кінця року планується розробити нову систему захисту дітей від шкідливої інформації з екрана телевізора, запровадивши спеціальні   позначки.

Представник Національної  ради з питань телебачення і радіомовлення у Волинській області Степан Родич зазначив, що варто обговорити питання захисту інформаційного простору України в цілому.

Привітав учасників виїзного  засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення  голова облдержадміністрації Борис Клімчук.

На нараді також акцентували увагу на необхідності змін чинного українського законодавства у сфері телерадіомовлення і його адаптації до європейських медійних стандартів.