Щорічно благодійна організація доставляє на територію України понад 500 тонн гуманітарної допомоги для тих, хто її потребує. Серед організацій та установ, з якими місія співпрацює на Волині, значиться й Ковельська виховна колонія,  де сьогодні відбувають покарання більше 20-ти засуджених з категорії дітей-сиріт та тих, які позбавлені батьківського піклування.

Багато років поспіль члени Скандинавської дитячої міссії – люди з різних країн Європи — приїздять в Ковельську виховну колонію з добрим словом та справами. Цього року благодійна місія відзначає 20-річчя своєї діяльності  в Україні. З цієї нагоди адміністрація виховної установи нагородила президента Скандинавської дитячої місії Бо Валенберга та його соратників пам’ятними подяками.

Щорічно Скандинавська дитяча місія доставляє на територію України понад 500 тонн гуманітарної допомоги. Президент місії Бо Валенберг зізнається: завжди із задоволенням їде до вихованців ковельської колонії і радий, якщо його слово та поради допоможуть хлопцям в подальшому житті “на волі”.

Понад 100 вихованців мають у колонії триразове збалансоване харчування.  Хлопці в уніформі відвідують школу та професійно-технічне училище, де їх навчають за дев’ятьма спеціальностями. Завдяки благодійникам в стінах установи є окрема кімната, де хлопці можуть поспілкуватися на духовні теми. Учасники благодійної місії радять вихованцям колонії зробити висновки з помилок минулого. А після звільнення — жити за християнськими заповідями і працювати на благо України.