20 травня в ефірі Волинського радіо і радіостанції “Луцьк” слухайте про юних умільців сільської шкільної майстерні села Боратин, видатних українців і переможців конкурсу “Учень року—2015”.

О 8:35  і 19:40 — передача “Зроблено в Україні”. У сільській шкільній майстерні села Боратин твориться справжні дива. Там, завдяки умілим рукам  дітей і їхніх вихователів,  звичайні предмети перетворюються на корисні, красиві побутові речі. Як з паперової лози створити справжні шедеври, слухайте на радіо “Луцьк”.

О 15:45 концерт “Пісенна скарбниця”. Із фондів Волинського радіо звучатимуть пісні Незабутнього тріо Маренич”

О 18:20 запрошуємо погортати сторінки радіожурналу “Панорама”. У ньому: 22 травня 1861-го року здійснився заповіт Великого Кобзаря – прах поета поховали на Канівській горі, яку за кілька днів потому нарекли Тарасовою. А того ж дня через 118 років така ж  жалобна і  велелюдна процесія проводжала в останню путь Володимира Івасюка. Звичайний буковинський хлопець писав не про вождів  й ідолів – він писав про свою рідну Україну, тим заслужив багатомільйонну любов її народу і його нев’янучу пам’ять. Постаті видатних українців у рубриці “Силуети. Шлях до скульптури”. Також у випуску: хто вони: майбутні творці свого міста – цього тижня у Луцьку влаштували урочистості переможцям конкурсу “Учень року—2015”.