Волонтерський центр “Серце патріота” вже більш як 130 разів відправляв допомогу військовослужбовцям, які боронять територіальну цілісність країни в зоні неоголошеної війни. Відремонтований двигун, запчастини, матраци, одяг і харчі — це черговий благодійний вантаж, який відправили з Театрального майдану Луцька в зону АТО.

Чимало небайдужих волинян доклали зусиль, аби  завантажити мікроавтобус, який вирушив до бійців. За словами засновника волонтерського центру “Серце патріота” Сергія Балицького і волонтера Ольги Балицької, сюрпризи для військових передали і вихованці дошкільних навчальних закладів Луцька.

Цього разу їдемо в багато напрямків, бо дуже багато бійців телефонували. І в Щастя їдемо, і в Попасну, і Станиця Луганська… Веземо різне – від продуктів до сокир та відремонтованих пральних машин. Будемо їхати там, де блокада вугілля із непідконтрольних територій іде, то й там бійцям передамо волинських вареників. Вкотре вже відправляємся на Схід і, ви знаєте, тішить, що найперше відгукуються наші юні патріоти – садочки, школи. От луцькі садочки повирізали для солдат “голубів миру”, то й їх веземо, – повідомили Балицькі.