Веселим  дитячим  щебетом і посмішками наповнені шкільні подвір’я у Нововолинську. В шахтарському місті й селищі Благодатному працює 9 учнівських таборів  відпочинку. В одному з них, у спеціалізованій загальноосвітній школі №1-колегіумі  побував наш кореспондент. 

«Бригантина» – таку морську назву має учнівський табір відпочинку, що діє у Нововолинській спеціалізованій загальноосвітній школі №1-колегіумі. Завдяки сучасному універсальному спортивному комплексу зі штучним покриттям, поки єдиному в місті, у навчальному закладі – чи не  найкращі умови для оздоровлення і змістовного відпочинку  дітвори.

На  капітанському  містку «Бригантини» – вчителька початкових  класів Світлана Грабовська. Вона вже не вперше очолює шкільний табір. Розповідає:

У нашому  таборі  у  цьому  році  215  учнів  оздоровлюються. Більша частина дітей – це пільгові  категорії: діти з багатодітних родин, малозабезпечених,  діти учасників АТО. Діти,  які стоять на диспансерному обліку. Це дійсно діти, які потребують і піклування, і  догляду, і цікавого дозвілля.

Із дітворою працює два десятки вихователів. Допомагають творити гарний настрій шестикласники Гліб Курилович і Богдан Приступчук. Вони – ді-джеї.

У таборі дворазове  харчування, завжди можна підкріпитися чимось смачненьким.

Вчителі наші творчі, – розповідає Світлана Грабовська. – Проводимо День казки, День  сміху,  День спорту, День індіанських  племен, різні  ігри. Тобто, у нас заплановано все, щоб  діти різносторонньо відпочивали. Екскурсії плануємо, плануємо музичну  школу    відвідати, кінотеатр, День туризму у нас буде біля озера. Плануємо похід у музей. Аби  нам  гарної  ще погоди… Але якщо буде дощ, то проведемо День дощу!

Цього року в пришкільних таборах Нововолинська і селища  Благодатного відпочивають майже 2000 дітей.