Наша землячка, ковельчанка Тетяна Коб, водинадцяте стала чемпіонкою України з боксу під час змагань, що з 6 по 11 лютого відбулися у Рівному. Це – абсолютний рекорд. Втім, спортсменка так і не отримала обіцяної від місцевої влади квартири у рідному Ковелі.

Нині Тетяна – одна з найтитулованіших боксерок України. Окрім 11-ти золотих медалей Чемпіонату, вона 10 разів ставала володаркою Кубка України. Також в її активі – “золото” та “срібло” на чемпіонаті Європи та “бронза” чемпіонату світу. Нині Тетяна готується до Олімпіади в Токіо 2020-го року.

Примножуючи спортивну славу України, спортсменка так і не отримала обіцяної від місцевої влади квартири у рідному Ковелі. Хоча міська рада, за словами Тетяни Коб,  зверталася до обласної ради з проханням долучитися на умовах співфінансування, аби допомогти спортсменці купити житло.

–  Після Олімпіади в Ріо стояла на квартирній черзі, щоб виділили кошти, але мене зняли, хоч я стояла друга. Міська влада ковельська виділила мені тільки частину коштів. Вони зверталися до обласної ради, яка повністю відмовилася на умовах співфінансування виділяти кошти. Там йшлося про 50 на 50. Мені Ковельська міська рада виділила 350 тисяч, йшлося, аби облрада виділила хоча б триста. Бо я хочу 2-кімнатну.  300-350 тисяч додала б я і придбала б собі  квартиру. Адже в майбутньому – діти, – розповіла спортсменка.