Через пустощі з вогнем мало не загинули троє дітей у селі ЧеремОшне Ковельського району. Троє хлопчиків – трьох, чотирьох і п’яти років бавилися сірниками у підвалі, де зберігалася солома. Почалась пожежа, діти не змогли вибігти з будинку. Зараз вони з важкими опіками перебувають у відділенні реанімації обласної дитячої лікарні, стан дітей важкий, за їх життя борються медики. Малюків прооперували, усі –  на штучній вентиляції легень, розповів завідувач обласного опікового центру Роман Трач.

Це є дуже серйозна травма, вони отримали опік полум’ям, опік глибокий 3 ступеню. Загальна площа в найлегшої дитини 50 відсотків, 55 – в другої і в найважчої – 62 відсотки.  Крім того є опік дихальних шляхів, є термоінгаляційна травма і інгаляція токсичними продуктами горіння. Лікуванням дітей займаємось спільно з моменту поступлення як дитяча обласна лікарня відділення реанімації, так і ми, комбустіологи, і вчора сумісно ми протягом 5 годин ми надавали невідкладну допомогу третього рівня спеціалізовану, прооперовані діти», – повідомив він.

«Пожежно-рятувальні підрозділи не викликались. Причина пожежі встановлюється. Ймовірно, лихо трапилося через дитячі пустощі з вогнем. За інформацією, яка є в нас – це господарська споруда на території місцевого мешканця, діти очевидно знайшли сірники і спричинили пожежу, внаслідок пустощів підпалили утеплювач на даху», – повідомив речник УДСНС у Волинській області Володимир Нестеров.