Кількасот студентів отримали можливість зустрітися з працедавцями та дізнатися, яких якостей від них чекають для працевлаштування. Ярмарок кар’єри для Волинського національного університету – справа традиційна.

Цей ярмарок – дещо масштабніший за попередні завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження”. Студентів не лише знайомили з працедавцями, а й пояснювали їм, які професійні якості варто розвивати. Доволі часто роботу пропонують, зважаючи не на основу спеціальність, а враховуючи, насамперед, здатність до самонавчання. Освіта ж, яку пропонують волинські навчальні заклади, не завжди задовольняє роботодавців, каже перший заступник начальника обласного центру зайнятості Світлана Корецька.

Студенти різних вишів на ярмарок кар’єри прийшли для того, щоб ознайомитися з особливостями роботи на підприємствах, але насамперед -підшукати собі бодай якусь роботу.

Безпосередньому діалогові студентів і працедавців повинні сприяти центри кар’єри в навчальних закладах. Зараз в області їх діє шість, два з них, у Ковелі і Шацьку, були відкриті цього тижня.