На кількох місцевих інтернет-сайтах з’явилася інформація про те, що в Луцьку зростуть ціни на продукцію одного з найбільших у регіоні виробників хлібобулочних виробів. Незважаючи на високий врожай зерна минулого року, про що повідомляли волинські аграрії, торік ціни на хліб підвищувалися кілька разів. Чи буде чергове здорожчання? 

У кіоску, що на проспекті Соборності у Луцьку, продають черствий, але на 50 відсотків дешевший, ніж у магазинах та супермаркетах міста, хліб.

Хліб у нас коштує 4,25. Як і був. У нас не подорожчав. Він не зовсім черствий. Просто трішки примерз, – каже продавець кіоску.

Щодня біля цього кіоску величезні черги. За вчорашнім, наполовину дешевшим хлібом, йдуть здебільшого пенсіонери. Більшість із них ще не чули інформацію, що з’явилася на деяких місцевих інтернет-сайтах про те, що хліб із 16 січня подорожчає.

Керівник відділу маркетингу ПАТ “Теремно хліб” Олександра Борук у телефоній розмові повідомила, що їхня продукція справді подорожчала від початку року.

 – Насправді на початку місяця через те, що було для нас підвищено ціну на газ, наш хліб здорожчав на кілька позицій, але зараз із 16-го числа і на найближчий час ми не плануємо підвищувати ціну на нашу продукцію, – повідомила Олександра Борук.