1062163Сьогодні в обласному центрі заступник директора державного підприємства  «Укрспирт» Ігор Ільчишин спростував звинувачення щодо незаконного вивезення продукції з Луцького заводу. Нагадаємо, нещодавно співробітники Служби безпеки України затримали неподалік луцького підприємства вантажівку, в якій були цистерни зі спиртом. А деякі  засоби масової інформації поширили інформацію, що речовина у цих цистернах була незаконно вивезена з Луцького заводу ДП  «Укрспирт».

Ще в ніч із 24 на 25 жовтня поряд із Луцьким заводом державного підприємства «Укрспирт» співробітники СБУ затримали вантажівку, у якій були цистерни зі спиртом. Деякі ЗМІ згодом поширили інформацію, що вилучений спирт, ніби-то, був вивезений із Луцького заводу.

Цю інформацію під час зустрічі із волинськими журналістами спростував заступник директора ДП «Укрспирт» Ігор Ільчишин:

– Це факт, який ми не заперечуємо, – щодо затримання цих цистерн. Але там був спирт не з Луцького заводу. Про це свідчать матеріали справи СБУ, і це є у них на сайті.

Денис Шмаров, керівник Луцького заводу, що в структурі ДП «Укрспирт», каже: вивезти продукцію з його території неможливо. Мовляв, усі цистерни опломбовані, а на підприємстві постійно чергує представник Державної фіскальної служби.

– Деякі ЗМІ поширили таку інформацію… Та коли ми до них телефонували і запитували, звідки вони це взяли, то вони посилалися на якісь анонімні джерела, – повідомив Денис Шмаров.

ДП «Укрспирт» готує позови до суду на ЗМІ, що поширили таку інформацію. Представники підприємства вимагатимуть від цих медіа спростувань і публічних вибачень.