Древньому Луцьку (Лучеську) 8 вересня виповнюється 933 роки. Разом із лучанами День міста відзначатиме і UA: ВОЛИНЬ, організувавши виїзну студію на Театральному майдані.

На майданчик суспільного мовника в центрі міста запрошені мешканці обласного центру, відомі своєю професійною діяльністю чи активною громадською позицією, митці, спортсмени, гості з міст-побратимів із України та з-за кордону.

Ведучі Богдана Шевчук, Іванна Остапчук, Вікторія Червяк, Влад, Зінкевич, Сергій Ткачук,Анна Бондарець, Марія Таранко, Сергій Ткачук, Оксана Кривцун, Олена Чернуха і команда UA: ВОЛИНЬ забезпечать півтори години цікавого прямоефірного спілкування у ранковому телешоу з 8:00 до 9:30, 50 хвилин наживо – в ефірі Українського радіо “Луцьк” з 12:10 до 13:00 год.

Окрім того, заплановано 9 годин стрім-трансляції у Facebook. Дві телевізійні групи працюватимуть над висвітленням заходів арт-шоу “Ніч у Луцькому замку”. Відзняті матеріали глядачі побачать у Новинах та в ранковій програмі.

“Виїзну студію ми організовуємо не вперше, – зазначає продюсер UA: ВОЛИНЬ Костянтин Лоцман. – Цього разу ми дещо ускладнили і урізноманітнили відпрацьовану схему: так би мовити, відточуємо (шліфуємо) майстерність. Думаю, глядачі й слухачі це помітять, адже усі ми – продюсери, ведучі, технічна команда – налаштовані зробити щось дійсно нове та цікаве”.

Нагадаємо, Волинська філія Суспільного була медіапартнером трьох мистецьких і спортивних заходів, які відбулися у серпні на Волині.