posvidchenia-boyovych-diyДепутати Луцької міської ради визнали добровольців учасниками АТО. Заступник міського голови Сергій Григоренко під час засідання сесії зазначив: це рішення допоможе поширити на воїнів-добровольців дію Комплексної програми підтримки мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, членів їх сімей, а також родин загиблих (померлих) захисників України, які проживають у Луцьку та на території Прилуцької сільської ради Ківерцівського району на 2017 рік. Є чимало воїнів-добровольців, статус яких з певних причин не встановлено, і вони не мають жодних пільг. Проте це рішення потрібне, перш за все, для моральної підтримки цієї категорії учасників АТО.

Присутні на пленарному засіданні сесії міської ради бійці-добровольці АТО запевнили, що допомагатимуть визначити осіб, які дійсно брали участь у бойових діях, були на передовій. Згідно з їхніми підрахунками, у Луцьку нараховується до ста офіційно не визнаних учасників АТО.

Відповідно до рішення, передбачається звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо внесення змін до чинного законодавства в частині визнання учасниками бойових дій осіб, які були у складі добровольчих формувань. Аналогічне звернення надішлють і голові обласної ради.