В обласному краєзнавчому музеї експонується фотодокументальна пересувна виставка «В’ячеслав Липинський: «Я хочу, щоб була Україна…» Вона приурочена до 135-ї річниці від дня народження українського політичного діяча, історика, публіциста В’ячеслава Липинського.

А завтра у Затурцівському меморіальному музеі  В’ячеслава Липинського відбудеться Міжнародна наукова конференція “Державницький імператив В’ячеслава Липинського”. Доповіді відомих науковців зі столиці та інших міст України, а також сусідів з Польщі допоможуть суттєво розширити рамки пізнання теоретичної спадщини нашого славетного краянина, йдеться на сайті музею.

Під час конференції презентують 5-й том наукового збірника “В’ячеслав Липинський та його доба” та праці Василя Кучабського “Західна Україна у війні з Польщею та більшовизмом у 1918-1923 роках”, перевиданої українською мовою у Львові.

Учасники конференції покладуть квіти до пам’ятника на місці поховання Липинського, а також візьмуть участь в екуменічній відправі за участю настоятелів місцевих православного та католицького храмів.