задорожнаДружина загиблого капітана із Нововолинська Андрія Задорожнього Наталія Задорожна днями зі своїми  дітьми повернулася з відпочинку в пансіонаті «Шацькі озера», який для неї та інших сімей учасників АТО організували  депутати Ігор Гузь та  Ігор Васюник. Як виявилося, жінка лишилася невдоволеною цим «благодійним» відпочинком. Чому саме, вона пояснила  на своїй сторінці у Facebook.

По перше, Наталію Задорожну вразила публікація у одній з газет Володимира-Волинського, у якій описали відпочинок як справжнісінький курорт з постійними розвагами, психологічною підтримкою дітей загиблих воїнів АТО та п’ятиразовим  харчуванням. Цю інформацію вона одразу ж спростувала.

«Психологів ми не бачили, а декому вони насправді були потрібні. Пікнік ‒ це окрема історія (ходили в ліс, дітки посмажили по одній шпикачці). Організатори теж про себе не забули ‒ стояли і наминали ковбаски, а от мами кліпали очима, бо для них не передбачено було тих ковбасок. Та й дітям по одній було замало. Тому мами пішли в магазин, купили сардельки і організували діткам пікнік. Харчування було трьохразовим, а не п’яти, як зазначено в статті. Діти відмовлялися їсти, бо було несмачно. Знову ж таки мами мусили за свій рахунок підкормлювати діток», ‒ поскаржилася Наталія Задорожна.

У номерах, з  її слів, давно  оселився  грибок, вода в раковині не стікала. Елементарного – туалетного паперу та  мішків для сміття –  в номері вона теж не знайшла.

«Але і це все дурниці в порівнянні з тим, як нас везли додому. Приїхав автобус, ми зайняли місця. Було так душно, що одну дитинку стошнило ще до того, як ми вирушили в дорогу. До слова, ми зупинялись декілька разів, бо дітям ставало зле. Водій, що нас віз, хотів взяти ще пасажирів, аби собі заробити. Ми були проти. Коли ми приїхали в Нововолинськ і попросили, аби нас підвезли до будинку, а було нас 12 чоловік, тоді я почула все, що про нас думають, і в якому місці йому ця благодійність, і про те, що не дали йому заробити. А пані Олександра, яка нас супроводжувала, наголосила, що у неї взагалі сьогодні вихідний. Ось так!!!!!!!!!!!!!!! я ревіла до самого будинку!!!!!!!!!Такого відпочинку і такого відношення до себе я більше не хочу!!!!!!!!!!!!!! дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!» ‒ резюмувала  Наталія Задорожна.