Другий рік поспіль у Ковелі організовують дитячий шаховий фестиваль.  Турнір набув міжнародного статусу, а учасниками цьогорічних змагань стали близько ста юних шахістів з різних областей Західної України, Вінниці та Глухова, а також гості з сусідньої Білорусі.

44 шахівниці компактно розмістились в ігровому залі комплексної ДЮСШ ім. Євгена Кондратовича. На урочистому відкритті турніру перемог та удачі майбутнім гросмейстерам побажав Ковельський міський голова Олег Кіндер.

З-поміж ковельчан найкращий результат показав Юрій Чеснюк. Він став призером турніру серед найстарших шахістів. А абсолютним переможцем фестивалю став представник Новояворівського клубу шахів, 16-річний кандидат в майстри спорту і вихованець тренера Андрія Матвійчука Тарас Панчишин.

Окрім Тараса Панчишина на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднімались також його одноклубник Василь Марчишин, Андрій Придун зі Львова та лучанка Дарина Забокрицька. Кращою серед дівчат за шахівницею стала представниця Білорусі Марія Подобєдова з Кобрина.

Організатори турніру потурбувалися, аби кожен із його учасників повіз додому не лише пам’ятні  медалі та кубки, а й найкращі спогади.

Традиції шахового фестивалю у Ковелі розвиватимуть і в подальшому. А головне його завдання – популяризація шахів серед дітей та молоді.