Модернізація промисловості і виробництва, інфраструктури, енергоощадних технологій, транспорту; поліпшення екології і соціальної сфери — саме для цього в області благодійний фонд “Будуємо нову Волинь” запровадив  регіональний конкурс наукових робіт  “Фабрика креативних ідей”.  За маштабами проведення він не мав ще аналогів у нашому краї. Заявки до участі у конкурсі можуть подавати: учні старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій; студенти навчальних закладів І-ІV ступенів, а також молоді дослідники, вік яких не перевищує 35 років.
Конкурс відбудеться у кілька етапів: перший в районах і містах, другий – підсумковий – у Луцьку. Оцінюватимуть роботи представники влади, економісти, науковці, фахівці різних галузей. Переможці отримають матеріальну винагороду: перше місце — дві тисячі гривень, друге — півтори, третє — тисячу. Утім, організатори заходу – представники фонду “Будуємо нову Волинь”, кажуть, що найцікавіші проекти отримають додаткову грошову винагороду і визнання.

В успіх конкурсу “Фабрика креативних ідей” його організатори  вірять. Адже це найкраща можливість молодим науковцям заявити про себе.  Термін подачі анкет та робіт  до 29 лютого.