20151028195321Футбольна команда “Волинь” Луцьк вийшла у чвертьфінал розіграшу Кубка України після впевненої перемоги над першоліговою командою з Миколаєва. Господарі поля на стадіоні “Авангард” забили суперникам п’ять голів, не пропустивши у відповідь жодного.

Двадцять шість років тому саме матч на луцькому стадіоні “Авангард” між луцькою “Волинню” і миколаївським “Суднобудівником” був ключовим для команди Віталія Кварцяного: тоді визначалися володарі золотих медалей чемпіонату України серед клубів другої ліги. На стадіоні ніде було яблуку впасти, лучани виграли 3:0.

Через двадцять шість років команда з Миколаєва і “Волинь” знову зіграли на луцькому стадіоні “Авангард”. У Миколаєві лучани виграли -2:0. На матч-відповідь однієї восьмої розіграшу Кубка України прийшло менше тисячі вболівальників.

Віталій Кварцяний вивів на гру основний склад. Гості перші 25 хвилин грали активно і створили два серйозні моменти для взяття воріт господарів поля. В одному лучан виручив голкіпер, а в іншому — Сергій Кравченко вибив м’яч із лінії воріт.

Далі на полі домінували гравці “Волині”. Перший гол забив грузинський легіонер Сандро Кобахідзе, до перерви відзначився точним ударом Сергій Кравченко. Ще тричі лучани потрапляли м’ячем у штангу і поперечину.

На початку другого тайму Дмитро Козьбан забив третій гол у ворота суперників. Під завісу поєдинку дубль зробив Сандро Кобахідзе. На останній хвилині гри остаточний рахунок — 5:0 точним ударом встановив Анатолій Діденко.

Цього тижня відбудеться жеребкування наступного етапу розіграшу Кубка України. Суперником ФК “Волинь” стане одна із чотирьох провідних команд Прем’єр-ліги: донецький “Шахтар”, київське “Динамо”, “Дніпро” із Дніпропетровська, або луганська “Зоря”.

У неділю, 1 листопада, на луцькому стадіоні “Авангард” чергова гра чемпіонату України. О 19.30 лучани вийдуть на поле проти ужгородської “Говерли”.