“Майбутнє – без техногенних і екологічних катастроф!” – так назвали акцію, що сьогодні відбулась у Луцькому дитсадку № 25. Його вихованці разом із ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС висадили фруктові дерева. До 31-ї річниці катастрофи у дитячому садочку символічно з’явилося 31 плодове деревце. 

Допомагають малим садівникам представники спілки чорнобильців. Коли вибухнув 4-й енергоблок атомної станції, Анатолій Архипов був командиром 264-го окремого механізованого полку. Його підрозділ одним із перших задіяли для ліквідації наслідків техногенної катастрофи.

– Будь-які акції в пам’ять про трагедію 86-го року – важливі, – переконаний Анатолій Архипов. –  Але ця акція з дітьми – дуже велика справа. Бо діти підростуть, будуть згадувати, можливо, навіть приведуть сюди своїх дітей, внуків, і в пам’ять про цю страшну подію буде великий гарний сад.

На рахунку спілчан – уже гектари садів, бо такі екологічні акції для місцевих чорнобильців стали доброю традицією. Вони не лише щороку висаджують плодові дерева на території шкіл і садочків, а й постійно за ними доглядають.

У дошкільному закладі очікують, що 31 висаджене дерево — яблуні й груші — вже наступного року дадуть перші плоди.

Висадивши дерева, учасники акції разом із представниками влади перерізали біля садка символічну червону стрічку.

Небайдужі меценати також презентували дитсадку 31 тую. Студенти місцевого педколеджу висадили дерева вздовж паркана дошкільного навчального закладу.