грузинГрузія усіляко підтримує Україну. Доказом цього є не лише гучні заяви грузинських політиків, робота грузинських експертів в нашій державі, але й добрі справи звичайних людей. Однією з них стала велоакція «За мир» на чолі з грузинським велосипедистом Нодаром Берідзе. З місією добра і миру він завітав у Луцьк.

Розпочався велотур «За мир» біля Грузинського посольства в Україні у день народження активіста, 26 червня. Того дня спортсмен вирішив: “Найкращим подарунком для мене буде можливість нести людям мир”.

Велотур «За мир» присвячений пам’яті 14-разового рекордсмена Книги рекордів Гіннеса Джумбера Лежава. Саме його традиції продовжує Нодар Берідзе, який і їздить Україною, проповідуючи ідеї миру. Таким чином він вирішив показати, що народ Грузії усіляко підтримує українців, солідарний з Україною, він не хоче, щоб була війна, – повідомляє прес-служба міської ради.

Грузинський миротворець розповів, що в його особі не лише грузини, а й вірмени, інші народи Кавказу, хочуть, щоб в Україні закінчилася війна, аби чоловіки повернулися у свої сім’ї.

Нодар Берідзе має на меті зібрати велосипедну сотню, до якої увійдуть представники з усіх областей України. Ця сотня 24 серпня вирушить за маршрутом Київ-Мінськ-Москва-Київ, щоб показати усьому світові, що усі люди є братами, вони не хочуть воєн і втрат. До 24 серпня він планує об’їхати усі обласні центри України.

“Я грузин, як і кожна нормальна людина, я люблю і поважаю усіх людей. Я не воїн, ніколи не воював, але бачив скільки горя приносить війна і став на захист миру”, – сказав гість і побажав місту та лучанам миру і вирушив до Львова.