Сьогодні голова облдержадміністрації Володимир Гунчик працює у Києві. Заплановано, що керівник найвищої виконавчої гілки влади краю зустрінеться з керівництвом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, аби обговорити питання будівництва фортифікаційних споруд на сході. Нагадаємо, що волиняни одними з перших розпочали зведення так званої оборонної стіни й, навіть, виділили додаткові кошти з обласного бюджету.

Також голова облдержадміністрації зустрінеться із представниками Міністерства енергетики та вугільної промисловості, щоб вирішити подальшу долю нововолинських шахт. Ймовірно, що підніматимуться і соціальні питання гірників. У Мінсоцполітики Володимир Гунчик говоритиме про соціальну підтримку демобілізованих, а також кадрові питання.

Окрім того, голова облдержадміністрації матиме чимало зустрічей у Міністерстві оборони України, де обговорить питання мобілізації та координації дій щодо будівництва у Володимирі-Волинському 40-квартирного житлового будинку для військовослужбовців. А також побуває в Адміністрації Президента України, де спілкуватиметься щодо представлення до найвищих державних нагород волинян-військовослужбовців.