394G5597_01.AVI_snapshot_00.01_[2017.01.16_15.11.12]Ще один благодійний вантаж із Луцька відправили в зону АТО. Необхідні речі й продукти для українських захисників збирали, зокрема, депутати міської ради. Передаючи допомогу, лучани сподіваються, що бійці хоча б на мить відчують тепло і домашній затишок. 

Набори ключів, мастило і деталі до машин, а також смаколики, приготовані з любов’ю та вірою в перемогу волинськими господинями. Це – черговий вантаж для воїнів 14-ї бригади. Вже не вперше на Схід везе допомогу волонтерка Антоніна Подскрипка. Вона каже: хлопці раді таким візитам.

Відроджена українська армія міцнішає, втім, необхідність у постійній волонтерській підтримці бійців поки є. Як розповів депутат міської ради Валерій Бондарук, ініціативу волонтерів радо підтримали колеги і небайдужі лучани.

Докласти зусиль до зміцнення армії – обов’язок тих, хто вболіває за долю своєї Батьківщини, залишаючись під мирним небом. Такі вантажі  нагадують солдатам, що вдома їх чекають і вірять в перемогу,– впевнена депутат міськради Майя Шостак.

У час, коли на сході країни віддають життя найкращі її сини, важко залишатись осторонь, кажуть учасники акції. Серед них – члени Луцького ветеранського клубу «Неспокійні серця».

Волонтери і їх однодумці обіцяють: допоки буде потреба — організовуватимуть подібні акції, щоб підтримати бійців, які боронять українську землю на Сході.