Наша землячка, ковельчанка Тетяна Коб водинадцяте стала чемпіонкою України з боксу.

Чемпіонат України з боксу серед жінок, у якому взяла участь волинська спортсменка, відбувся у Рівному. У фінальному поєдинку у віковій категорії до 51-го кілограма її суперницею стала боксерка з Полтавської області Дарія Сергєєва.

Перед заключним раундом Дарія Сергєєва відмовилася продовжувати бій, і золота медаль дісталася волинянці. Нині Тетяна Коб є однією із найтитулованіших боксерок України. Крім 11-ти золотих медалей Чемпіонату, вона 10 разів ставала володаркою Кубка України. Також в її активі  – “золото” та “срібло” на чемпіонаті Європи та “бронза” чемпіонату світу.

На останніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро Тетяна посіла п’яте місце. Нині вона готується до Олімпіади 20-го року в Токіо.