660453b19de53ce7ab0f4566ece9fb83_mainФедерація веслування на байдарках і каное області зібралася на термінове засідання, адже в місті залізничників ліквідували спортивну школу з цього виду спорту. Щоправда, семеро тренерів ліквідованої ДЮСШ “Ніка-Сільмаш”, працевлаштувала міська влада. З лютого вони отримують зарплатню в комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Євгена Кондратовича. Туди перейшли провідні тренери України. Упродовж 30 років школа підготувала чимало переможців і призерів світових і європейських змагань: 5 майстрів спорту України міжнародного класу і 22 — майстри спорту України.

Виконувач обов’язків начальника відділу у справах фізичної культури і спорту Ігор Дмитришин впевнений, що влада зробила все, щоб зберегти тренерський потенціал, а діти не залишилися на вулиці.

Однак тренери, батьки і діти просять зберегти школу і готові вдатися до рішучих дій.  Як результат, члени правління федерації веслування області підписали звернення до Міністерства молоді і спорту України, Національного Олімпійського комітету, керівників обласної ради і облдержадміністрації з проханням зберегти ДЮСШ з веслування у Ковелі. Там є єдиний в області веслувальний канал, де уже три роки відбуваються змагання юніорського чемпіонату України.