Поєднання професійного досвіду та творчого новаторства молоді. Вміння швидко адаптуватись до вимог часу і підтримувати усталені традиції на виробництві. Саме це вже багато років забезпечує передові позиції в трудовому суперництві колективу “Пасажирського вагонного депо Ковель”. За підсумками роботи у 2011 році ковельські вагонники стали переможцями в галузевому змаганні трудових колективів “Укрзалізниці”.

Понад 1600 працівників пасажирського вагонного депо Ковель  щодня  дбає про комфорт та безпеку пасажирів залізниці, здійснює ремонт та технічне обслуговування  вагонів. Торік поїздами, що формуються на станції Ковель, було перевезено понад мільйон 700 тисяч пасажирів. Колектив пасажирського вагонного депо домігся перевиконання багатьох планових показників у роботі. Як результат — перемога у галузевому змаганні  трудових колективів “Укрзалізниці”.

Це вже не перша трудова звитяга колективу, який багато років очолює досвідчений управлінець Олександр Стречен.  Окрім перехідного прапора та Почесного диплома за перемогу в галузевому змаганні Державна адміністрація залізничного транспорту преміювала колектив “Пасажирського вагонного депо Ковель”  на суму понад 227 тисяч гривень.

З 2000-ного року в пасажирському вагонному депо впровадили європейську технологію КВР: нині у Ковелі вдихають нове життя не лише в плацкартні, а й в купейні вагони. Понад 500 найменувань деталей та запчастин, потрібних для різного виду ремонтів пасажирських вагонів, ковельські залізничники виготовляють своїми силами. Професійний досвід працівників на підприємстві вміло поєднують з творчим новаторством молоді. А те, що майже кожен третій в депо — молодий спеціаліст до 30-ти років, лише підтверджує думку, що це далеко не остання перемога ковельчан в трудовому суперництві колективів “Укрзалізниці”.