Два десятки волинян, які вирішили стати правоохоронцями і вступили до Львівського державного університету внутрішніх справ, склали Присягу працівника поліції.

Урочистості, приурочені до Дня захисника України, відбулися на території навчально-тренувального відділу «Верещиця». Загалом 237 курсантів дали клятву стійко стояти на сторожі свободи і незалежності держави, боротися зі злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров’я, права й свободи громадян.

Присвятити своє життя службі у правоохоронних органах вирішив, зокрема, Вадим Лєсунов із Ківерців. Юнак зізнається: перший місяць в університеті був дуже складним. Нелегко дався курс молодого бійця. Подолати труднощі йому допомогла підтримка товаришів і ректора університету Романа Благути.

– У дитинстві я любив дивитися фільми про поліцію і захоплювався поліцейськими, – розповідає Вадим Лєсунов. – А вже у старших класах твердо вирішив також стати поліцейським. Були різні випробування, але зараз легше, я до всього вже звик.

– Захищати свій народ, йому служити, за необхідності віддати життя – це найвища шана громадянина будь-якої держави, – переконаний ректор університету Романа Благута. – Від вас вимагається докласти максимум зусиль, щоб стати фаховим поліцейським. Вам треба здобувати навики, які ви потім будете реалізовувати. Легко не буде, але я переконаний, що ви впораєтеся з цим завданням.

На думку ректора, кредо, що вчитися потрібно все життя, супроводжуватиме курсантів усю їхню карєру.