Змагання чемпіонату Європи з маутенбайку в олімпійській дисципліні — крос-кантрі відбувалися на складній трасі італійського містечка Дарфо-Боаріо-Терме. Лучанку Яну Бєломоїну першою запросили на старт як лідера світового рейтингу. Вона безпомилково проїхала шість кіл альпійським високогір’ям.

Її головні суперниці не обійшлися без падінь. Двадцятичотирирічна лучанка, дворазова учасниця Олімпійських Ігор, виграла змагання, показавши час — 1 година 24 хвилини і 26 секунд. Вона фінішувала з велосипедом у руках. Швейцарка Лінда Ідерганд дісталась фінішу через 3 хвилини і 25 секунд, а норвежка Гунн-Рита Дангле — через 4 хвилини і 8 секунд.

Це мої другі змагання європейського рівня, – каже Яна Бєломоїна. – Траса дуже цікаво скомпонована і складна. Наступного тижня я братиму участь у змаганнях чемпіонату світу в Канаді. Сподіваюся, що покажу хороші результати, і ви зможете мною гордитися.