gggЛучани, вийшовши  сьогодні з  дому не одразу дісталися на роботу чи навчання. Причина — ожеледиця. Люди нарікали, що комунальники за таких умов спрацювали вкрай погано.  Не лише тротуари і пішохідні доріжки не були посипані спеціальною сумішшю. Слизько було на дорогах,  окремі маршрутки не вийшли в рейс.  Інші були переповнені.

Низька температура і дощ перетворили волинські дороги на суцільну ковзанку. Кригою вкриті й тротуари і пішохідні доріжки. Наслідки негоди в обласному центрі намагалися ліквідували 120 двірників, 12 одиниць тротуарної і 6 — дорожньої техніки.

«Ми почали працювати близько сьомої години. Але йшов дощ. Але земля холодна і те, що було  висипано на дороги,  примерзало і знову створювало лід. Вже коли температура збільшувалася, то ситуація покращилася» – розповів директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради Юрій Крась.

Зважаючи на складні погодні умови, в травмпункті Луцької міської клінічної лікарні – “ніде яблуку було впасти”. Сюди потрапили люди різного віку і з різними травмами. Лише до 15 години травмувалося 53 особи, – повідомив заступник головного лікаря Луцької міської клінічної лікарні Володимир Шендибило. З його слів, в основному люди зверталися зі скаргами на травмування рук і ніг. У багатьох виявили переломи.

Оскільки, за прогнозами синоптиків, змін у погоді не передбачається і ожеледиця утримається, потрібно бути обережними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині обмежено рух транспорту на дорогах державного значення

Нагадаємо, у зв’язку з екстремальними погодними умовами – утворенням ожеледиці внаслідок випадання дощу та утриманням температури повітря близько 0°С – є значна загроза безпеці дорожнього руху. Сьогодні з третьої години  заборонений рух транспортних засобів до повної ліквідації зимової слизькості на автошляхах загального користування.

Відділ безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції звертається до учасників дорожнього руху. За різкого погіршення погодних умов краще утриматися від поїздок власним транспортом. Якщо виїхати вкрай необхідно, будьте особливо уважними та обережними за кермом.  Пішоходам також потрібно бути дуже обережними, не вибігати різко на дорогу, переходити проїжджу частину лише у встановлених місцях.