img_4780_1_14 листопада у Луцьку перебуватиме волонтерський потяг єднання України “Труханівська Січ”.  Цю акцію ініціювали волонтери та громадські діячі в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності.

Третій потяг “Труханівська Січ” більше двох тижнів подорожуватиме містами заходу країни. Півтори сотні студентів, волонтерів, журналістів, психологів, митців і військових зі Сходу країни бере участь в акції. Її мета – посприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, популяризація національної культури.

Також учасники акції спілкуються на болючі для нашої держави теми, зокрема, про реформу армії та суспільства.

Потяг, у якому 9 вагонів, вирушив 20 жовтня з Києва. Маршрут пролягає через Вінницю, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Івано-Франківськ, Коломию, Чернівці, Львів, Мукачево, Ужгород, Луцьк і  Рівне. Потім він повернеться до столиці. “Укрзалізниця” втретє підтримала всеукраїнську акцію, надаючи потяг для активістів патріотичного руху.

У Луцьку на залізничному вокзалі відбудеться урочиста зустріч потяга єднання. Окрім того, заплановані покладання квітів до пам’ятників полеглих за Україну, екскурсія учасників акції містом, музеями, Луцьким замком. Вони побувають у навчальних закладах, відбудеться концерт за участю місцевих музичних колективів.