В Україні стартував місячник  “Спорт для всіх – спільна турбота”. В області заплановано навести порядок  на 1666 майданчиках, стадіонах, футбольних полях, з них: 340 за місцем проживання, 1230 за місцем навчання, 96 в місцях масового відпочинку громадян. В парку на вулиці Потебні, що у Луцьку,  змагалися юні орієнтувальники.

Майже 360 учасників зібрали перші весняні старти юних спортсменів – орієнтувальників. “Луцька багатоденка” -така назва стартів – не перший рік розпочинає сезон любителів з картою і компасом побігати, відшукуючи контрольні пункти. Спортсмени змагалися три дні поспіль в різних мікрорайонах Луцька. У парку поблизу вулиці Потебні учасникам змагань  доводилося ще і перестрибувати через купи сміття, які виросли на території. Учень 26-того навчально-виховного  закладу Віталій Будько впевнено подолав дистанцію і став переможцем у своїй віковій групі.

Цей вид спорту  вчить швидко читати карти, орієнтуватися за допомогою компаса на місцевості і … боротися із секундною стрілкою, адже перемагає той, хто швидше подолає дистанцію між контрольними пунктами.

Серед дівчат  перемогла учениця 25-тої загальноосвітньої школи Юлія Макарчук.