5757575Фінансової допомоги на лікування донечки Даринки просить у небайдужих волинян сім’я Мартинюк із села Чорниж Маневицького району. Маля народилося із серйозною вадою сечостатевої системи і потребує складної операції. На животику дитинки – жива рана, яка кровоточить і може інфікуватися. Зараз дівчинка з мамою перебуває в  неонатальному центрі дитячого територіального медичного об’єднання, де отримує необхідну медичну допомогу і догляд.   Але, власне, лікування буде складним і важким.

«У нас багатодіна родина, у нас вдома ще троє дітей. Я вже лежала тут 5 років назад, робили дівчинці операцію, був розрив печінки. Я досі не можу оговтатись від тієї операції і зараз вже потрібні кошти на іншу. Від держави ми допомоги ніякої не отримуємо, я хочу просити допомоги в людей. може хто чим може – поможе… Я дізнавалась, дзвонила в Білорусь, кажуть, що там роблять операцію таку. І коштує вона 10 тисяч доларів», – розповіла мама дівчинки Тетяна Мартинюк.

Родина Даринки шукає кошти на першу операцію, а дитині, зі слів мами, їх потрібно зробити  три.  Батьки просять виявити чуйність і милосердя та допомогти забезпечити їхній донечці повноцінний  розвиток і життя.

Контактний номер:  (098) 272-26-97  (тато  Микола Мартинюк)