Днями у селі Заболоття Любомльського району трапилася біда – загорівся один із житлових будинків. Пожежа забрала життя 56-річної жінки, а її син з сім’єю опинилися без даху над головою.
Пожежу в одному із житлових будинків у селі Заболоття Любомльського району першими помітили односельчани, які вранці поспішали на автобусну зупинку. Вони ж першими кинулися рятувати будівлю. Проте, підручними засобами  протистояти вогню вже було складно.  Житловий будинок згорів, а  56-річна господарка Валентина Щигол із тяжкими опіками потрапила в реанімаційне відділення Любомльської районної лікарні. На превеликий жаль, врятувати її життя лікарям  не вдалося.

Окрім господині, в будинку жив її син Іван з дружиною Наталією і тримісячним Дмитриком. Коли трапилося лихо, чоловік був на роботі, а жінка – в одній із київських лікарень, де маляті зробили складну операцію. Сім’я залишилася без даху над головою, без одягу, без нічого.

Молода сім’я опинилася у дуже складній ситуації. Тож  громада села Заболоття звертається до всіх небайдужих із проханням допомогти  зібрати гроші на будівництво, чи купівлю житла.

Кошти можна перерахувати за реквізитами:  відділення № 0207  ПАТ КБ «Надра», МФО 380764, ЄДРПОУ 20025456,  р.р. 29241031564001, особовий рахунок 82067862

До слова, цього року на Волині трапилося 3 сотні пожеж.  На жаль, не рідкість — вогонь у житлових будинках чи господарських спорудах. Причини відомі – застаріле пічне опалення, несправна електропроводка, куріння у нетверезому стані в ліжку,залишені без нагляду електроприлади. У Любомльському районі вже трапилося 12 пожеж, збитки – понад 200 тисяч гривень.