За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, багаторічну плідну громадську та професійну діяльність і з нагоди Дня ветерана  Указом Президента України нагороджено орденом “За заслуги” третього ступеня  Миколу Івановича Корпачова  – члена Ковельської міської ради ветеранів війни та праці.
Микола Іванович – учасник Великої Вітчизняної війни, очолював з часу створення  Раду ветеранів війни, праці і Збройних сил. Проводив активну роботу щодо увічнення пам’яті воїнів, загиблих під час визволення міста  та Ковельського району від фашистських загарбників. З його ініціативи в навчальних закладах міста створено куточки бойової і трудової слави. Протягом 15-ти років працював викладачем початкової військової підготовки у ЗОШ №7.

Микола Іванович є одним з організаторів соціальної служби на дому,  ініціював створення будинку для одиноких непрацездатних громадян. Він –почесний громадянин міста Ковеля.  Нагороджений орденами «Вітчизняної війни» ІІ ступеня, «За мужність» І та ІІ ступенів, медалями «За відвагу», «За бойові заслуги» – всього 26 нагород. До них приєднався і орден “За заслуги “ третього ступеня.