На державному підприємстві «Волиньвугілля» частково погасили заборгованість перед працівниками. Загальний борг перевищує 18 мільйонів гривень. 

– Нарешті віддали зароблене торік у серпні працівникам невиробничої сфери ДП «Волиньвугілля». Для цього використали 1 мільйон 248 тисяч гривень, що надійшли на реалізацію твердого палива.

Як розповіла директор з економіки «Волиньвугілля» Інна Почтарук, проблему вирішили частково, бо загальна заборгованість перед працівниками, які не зайняті видобутком, перевищує 18 мільйонів. Це зарплата за вересень, жовтень, листопад і грудень 2017-го.

Щодо гірників, які трудяться під землею, то у них ситуація краща. Наприкінці року  їм виділили 30 мільйонів бюджетних коштів для виплати майже тримісячної заборгованості. Залишився борг 1 мільйон 900 тисяч за листопад і 14 мільйонів 700 тисяч за грудень.

Коли повністю віддадуть зароблено колективу держпідприємства – поки що невідомо. Фінансові можливості «Волиньвугілля» дуже обмежені. Усе залежить від оперативності профільного міністерства.