На ковельському водосховищі відбулися змагання зі спортивного лову риби фідером в рамках відкритої першості обласної Федерації риболовного спорту . Понад 40 рибалок з Волині, Львова та Рівного, незважаючи на капризи погоди, виборювали звання чемпіона у командному та особистому заліках змагань.

Дощ і холод їм не завада. Бо для кожного із 42-х учасників змагань на Турії риболовля – стан душі. Тому на заклик Федерації риболовного спорту Волині позмагатися у вмінні ловити рибу фідером відгукнулись не лише волиняни, а й рибалки з сусідніх Львівської та Рівненської областей.

Щоправда, організаторів змагань дещо підвела погода. Від самого ранку в Ковелі дощило, а за таких умов кожна рибина – на вагу золота.

Для лову риби кожен із учасників використовує одне фідерне вудилище з одним гачком. Кількість запасних вудок не обмежується.

Перемагає той, хто має найбільшу вагу улову. Абсолютним чемпіоном відкритої першості Волині став лучанин Олександр Гаврилюк, який виловив  563 грами риби. Призерами змагань також стали львів’янин Тарас Попівняк та волинянин Дмитро Смоленський. У командному заліку першість вибороли “Козаки” з Луцька.

Всього учасники змагань виловили 2 кілограми 740 грамів риби, яку після завершення турніру живою випустили в річку.