Чимало юних волинян відзначено нагородами всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів. Сьогодні двісті кращих учнів та їх педагогів вшанували грамотами і грошовими преміями на святі “Творча обдарованість” в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Так, кращим учнем Волині 2012-го року визнано Владислава Дричика із Нововолинської спеціалізованої школи №1 – колегіуму. Він переможець Міжнародної олімпіади з наук про Землю, Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та англійської мови, Всеукраїнського турніру юних журналістів. У вільний час Владислав полюбляє грати у футбол. Юнак запевняє, що молодь, яка марнує свій час – втрачає неповторні миті життя.

Не вперше кращим навчальним закладом визнано Волинський ліцей-інтернат. Тут більше 50-ти переможців обласних олімпіад, сім – Всеукраїнських. Це успіх усього педагогічного колективу, – каже директор закладу.

5 педагогів області отримали почесні грамоти та грошові нагороди від голови обласної ради, 20 учнів удостоїлися премії голови облдержадміністрації, більше ста освітян отримали грошові винагороди від управління освіти і науки облдержадміністрації.

Світлана Самчук отримала нагороду в номінації “Літературна творчість” за захист своєї поезії в Малій академії наук.

Кращими закладами року визнано Волинський ліцей-інтернат, Луцьку гімназію № 21 імені Михайла Кравчука, Горохівський навчально-виховний комплекс.