imgsizeНа Волині стартувало масштабне прибирання лісу. До роботи залучили представників влади, громади та учнів. У багатьох районах уже вдалося очистити від побутового сміття чималі території довкола сіл, які зазвичай найбільш забрудненні, узбіччя і навіть ліквідувати стихійні смітники.

Учасники акції висаджували дерева, облагороджували території місцевих урочищ, зони відпочинку.

Одними із перших генеральне прибирання у підпорядкованих лісах та на прилеглих територіях провели у державному підприємстві «Ківерцівське лісове господарство». До роботи, крім працівників лісгоспу, долучилися представники районної влади та поліції. Спільно вдалося прибрати масиви Ківерцівського лісництва, посадити дерева на рекреаційному комплексі «Пролісок».

Акцію з прибирання провели також працівники державних підприємств «Камінь-Каширськагроліс» та «Камінь-Каширське лісове господарство». Облагородити ліс вийшли також працівники ДП «Рожищеагроліс». У рамках патріотично-природничої акції «Нехай ліс буде чистим» вдалося очистити від сміття узбіччя лісового масиву між селами Дубище та Носачевичі.

Естафету з проведення генерального прибирання передано в інші райони, – інформує прес-служба обласного управління лісомисливського господарства.