На Волині обмежено проведення масових культурних,  спортивних та інших концертно-розважальних заходів, – повідомляє прес-служба облдержадміністрації. Відповідне розпорядження підписав учора голова облдержадміністрації Володимир Гунчик на підтримку пропозиції громадян,  рідні яких перебувають у зоні АТО.
У документі  йдеться  про необхідність призупинити проведення у закладах культури дискотек, танцювальних вечорів, народних гулянь, а також запропонувати власникам ринків, закладів торгівлі та ресторанного господарства, транспортних засобів, які перевозять пасажирів, заборонити голосне звучання розважальної музики.

Голова облдержадміністрації рекомендує головам сільських, селищних, міських рад області у межах наданих повноважень на час проведення антитерористичної операції: обмежити та, за можливості, відмінити у населених пунктах проведення масових концертно-розважальних заходів,  крім тих, що носять патріотичний характер. Забезпечити виконання розпорядження голови облдержадміністрації зобов’язано голів районних держадміністрацій.

Органи місцевого самоврядування області із залученням правоохоронців та варт порядку зобов’язані  контролювати  дотримання встановлених обмежень щодо проведення масових заходів у  населених пунктах.