pppНову програму транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” презентували на Волині. Двосторонні зустрічі з потенційними учасниками відбулися у Луцькому палаці культури і викликали чималий інтерес.

Новий інвестиційний бюджет програми – 183 мільйони євро. Нагадаємо, торік реалізація спільних транскордонних ініціатив дозволила залучити на Волинь понад 35 мільйонів євро.

Посилення партнерства є важливим у різних галузях – такий лейтмотив семінару, що відбувся у Луцьку. Участь у ньому взяли потенційні автори  проектних пропозицій програми “Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна”.  Зосередилися на головних акцентах та етапах реалізації програми. Серед найактуальніших спільних завдань, на які Європа виділятиме гранти, – охорона здоров’я та боротьба з організованою злочинністю.

Євроінтеграційний курс держави підтримують, зокрема, і волинські науковці. Серед досвідчених учасників грантових конкурсів — Луцький національний технічний університет.

Програма “Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 ” – масштабна інвестиційна платформа, зреалізована за кошти платників податків країн Євросоюзу. Спільне майбутнє у “європейському домі” європейці бачать у мирі та стабільності, з багатими та  адекватними сусідами, тому й зацікавлені в інвестуванні.