До світлого свята Воскресіння Христового на Волині розпочалася благодійна акція «Подаруй дитині радість» – на підтримку дітей важкої долі. Усвідомити християнський та громадянський обов’язок закликає волинян обласне відділення Дитячого Фонду України, що  одним  із перших  у незалежній державі, розробило програму підтримки дітей-сиріт.

У найбільших супермаркетах  Луцька  встановлені скриньки та кошики для добровільних пожертвувань. Зібрані благодійні внески, солодощі та  подарунки відправлятимуть у заклади та помешкання, де виховуються і проживають діти сироти.

У селі Звірів Ківерцівського району  є особлива родина, із нелегкою долею. Трійко діток-погодок  виховує лише бабуся. І все здавалося б нічого… та усі дітлахи — шкільного віку. Щоб відрядити їх до школи, одягти та нагодувати, поклопотатися слід чимало. Відповідальність за життя і виховання дітей  на тендітних плечах 58-літньої волинянки. Рідна бабуся замінила дітям і тата, і маму. Опікунство оформила не вагаючись, як біда увірвалася до хати. Батько дітей зрікся, мама померла. Найменшій із трьох, на той час, виповнився лише рік.

Проблеми виховання дітей-сиріт залишаються актуальними і буденними в державі. Хоча, й за словами освітян, цій темі приділяється все більше уваги: зростає кількість прийомних сімей, будинків сімейного типу. Аби категорія «особливих» дітей не почувалася обділеними, відповідну роботу здійснюють  педагогічні колективи.

У селі за господарськими клопотами журитися ніколи. Підростаючи один за одним, діти вже й бабусі допомагають. А цього погожого дня несподівано нагрянули гості. І, звичайно, з подарунками. Від обласного відділення Дитячого Фонду України усім трьом – по новенькій шкільній формі, канцелярське приладдя та корисні подарунки для гарного настрою і щедра грошова допомога.