Минулої  неділі на місці загибелі одного з останніх провідників ОУН та УПА тодішнього Цуманського району Василя Чепелюка, на псевдо «Перець», урочисто  відкрили  пам’ятний знак. Боровся він і його  побратими із радянським режимом  за волю та незалежність України у 1944-1950 роках.

1944-го року Василь Чепелюк вступив  в УПА, бо мав на той час нездійснену мрію – жити в незалежній країні. Серед повстанців він одразу здобув авторитет. Згодом став одним з керівників сітки ОУН і УПА тодішнього Цуманського району. Воював із загонами НКВДистів у лісах поблизу сіл  Холоневичі та Липне аж поки  ті не не викрили його криївку. З того часу минуло майже 70 років, але слава героїв не тьмяніє.

Фундатор благодійного фонду «Останній солдат», журналіст   Володимир Данилюк дослідив історію цього чоловіка, а за сприяння обласного управління лісового та мисливського господарства в місцях, де орієнтовно і знищили члена УПА, був встановлений дубовий хрест на честь його пам’яті.

Вшанувати пам’ять Василя Чепелюка зібралися  жителів сіл Холоневичі та Липне. Добиралися в урочище хто підводою, хто велосипедом. Були і представники обласної та районної влади. Освятили пам’ятний знак священики УПЦ КП.

Присутній на урочистостях депутат обласної ради Микола Давидюк наголосив, що є задум встановити та освятити подібний знак також на місці героїчної загибелі першого головнокомандувача УПА Волинського краю Василя Івахіва. Ідею підтримали і  лісівники, і  активісти Братства ветеранів УПА імені Клима Савура.