Міжнародне фольклорне свято «Івана Купала»  відбулося у прикордонному селі Гуща Любомльського району.  Це театралізоване дійство організували   в рамках реалізації спільного проекту  «Польсько-українська співпраця зі сприяння розвитку туризму на прикордонній території».

Перед відкриттям Міжнародного фольклорного свята  «Івана Купала»  учасники запалили свічку та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських солдатів на сході України. А потім  гостей та присутніх вітали керівники районної та місцевої влади, представники польської делегації. Концерт  відбувся за участю численних  фольклорних колективів району та прикордонних гмін Польщі.

Присутні мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах, побачити виступи учасників школи бойового мистецтва із села Рокині Луцького району, посмакувати запашним кулешем, чаєм, кондитерськими виробами.  Також для дітей працювали актракціони.  Учасники та гості свята пускали вінки на воду, стрибали через багаття, а охочі вночі вирушали у ліс на пошуки квітки папороті та скарбів.