Кілька місяців працівники луцького районного відділу міліції марно намагалися впіймати крадія телефонних кабелів. Але, як кажуть, скільки мотузці не витися, а кінець буде. Цими днями зловмисника впіймали.

Незаконним промислом зловмисник почав займатися ще з вересня минулого року. Своїми діями він на деяких час залишав більшість сіл Луцького району без зв’язку, а, відтак, завдав не лише суттєвої матеріальної, а й моральної шкоди. За словами начальника міліції громадської безпеки Луцького райвідділу УМВС України в області Леоніда Прокопчука, зловмисником виявився 36-річний житель Луцька. Затримали злодія дільничні інспектори міліції луцького райвідділу безпосередньо на місці злочину.

Крадій розповів, що рік тому вийшов із тюрми. Працювати не хотів, тому продовжував «заробляти» так, як вміє, тобто крадіжками і збутом поцупленого. Красти телефонні кабелі чоловік ходив винятково вночі.

За фактом злочину розпочато досудове розслідування за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена повторно. За скоєння цього правопорушення передбачене покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі до п’яти років. Нині підозрюваний заарештований.