23483_16-300x180ДКП «Луцьктепло» досі залишається найбільшим боржником в області. На засіданні  антикризового енергетичного штабу області  перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев фінансовий стан підприємства охарактеризував  як вкрай складний. 20 мільйонів гривень — борг підприємства перед НАК “Нафтогаз”, ще 12 мільйонів тепловики боргують “Волиньгазу”. Є заборгованість і постачальникам електроенергії. За новим  розподілом 47 відсотків коштів, які надходять на рахунки “Луцьктепла” від споживачів, можна використовувати на погашення заборгованості. Тож, Тарас Яковлев висловив сподівання, що борги будуть погашені.

Інша думка — в заступника голови правління “Волиньгазу” Андрія Карпомиза. На засіданні він припустив, що у березні, зважаючи на рівень розрахунків,  підприємство не зможе сплатити за газ.

Як інформує прес-служба облдержадміністрації, голова Володимир Гунчик звернувся з проханням протягом трьох місяців регулярно надавати детальну інформація про фінансовий стан ДКП “Луцьктепло”, зокрема, про розрахунки із постачальниками енергоносіїв. Адже, щоб мати можливість зробити висновки, потрібні цифри і пропозиції.