Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки відзначив 77-річчя. За цей час він пройшов шлях від Луцького державного учительського інституту до одного з найбільших і найпрестижніших навчальних закладів краю. Зараз у складі університету функціонує 9 факультетів і 7 інститутів. Свято Лесиного вишу відбулося у стінах Луцького замку.

Східноєвропейському національному університету імені Лесі Українки виповнилося 77 років. Святкування відбулося у Луцькому замку. Окрім студентів та викладачів університету, на урочистості завітали поважні гості. Зокрема, представники влади, духовенства, громадські діячі та політики. З вітальним словом виступив ректор Ігор Коцан.

– Сьогодні можна оголосити в Україні всеукраїнське національне свято – День Європи, день науки. Всі пріоритети, всі критерії розвитку нашого університету пов’язані з тим, що ми скоро будемо в єдиній, спільній європейській державі, – зазначив Ігор Коцан.

За високі наукові, творчі та спортивні досягнення ректор університету, представники влади міста та області почесними грамотами відзначили викладачів та студентів.

Завершились урочистості з нагоди 77-річчя Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки святковим концертом.