Окрім гулянь біля ялинки та різноманітних фестивалів, будуть прєм’єри вистав і концерти гостей. Традиційно 12-го січня у Луцькому Палаці культури відбудеться фестиваль вертепів “З Різдвом Христовим”, а наступного дня — колядок і щедрівок “Різдвяні піснеспіви”. Вперше відділ культури Луцького міськвиконкому 14-го і 15-го січня  організує етно-фестиваль “Різдво у Луцьку”. 

Планується, що в ньому візьмуть участь національно-культурні товариства обласного центру і презентуватимуть різдвяні традиції  Вірменії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії, – повідомив перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук,
До традиційних ярмарків на Театральному майдані і регіонального конкурсу медоварів “Питні меди — 2012” і віншувань з Колядою волинських гуртів сподіваємося долучаться  фольклорні колективи з Білорусі, Польщі, Івано-Франківської, Чернігівської, Дніпропетровської і Львівської областей. Різдвяні віншування і обрядові дійства відбуватимуться і у мікрорайонах обласного центру: біля Будинків культури Теремного і Вересневого, поблизу Палацу урочистих подій і на майданчику біля ринку в районі ЛПЗ.