443_1Сьогодні у Нововолинську – день жалоби. Місто шахтарів прощається із загиблим в зоні проведення антитерористичної операції земляком – молодшим сержантом Збройних Сил України, контрактником Олександром Смирновим.

Життя бійця 14-ї окремої механізованої бригади обірвалося біля Станиці Луганської. Він закінчив загальноосвітню школу №4 міста Нововолинська, потім – вище професійне училище, навчався на автослюсаря й про себе залишив дуже добрі спомини.

Розповідає викладач Нововолинського ВПУ, колишній класний керівник Олександра Олена Іванівна Стадник:
– У мене сьогодні зранку було 2 уроки, і я постійно дивилася на ту парту, де сидів Сашко. І він мені стоїть в очах – його посмішка, його добрі очі, його доброта і товариськість. Олександр мав дуже багато друзів у групі, був для мене опорою. Казати можна багато, але найкраще про Сашка говорить те, що він воював за нашу Україну, за нашу незалежність. Сьогодні ми прийшли на похорон з дітьми, яких я тепер навчаю. Прийшли в журбі і з важким серцем. Вічна пам’ять Сашкові!

Попрощатися з Олександром Смирновим прийшли не тільки нововолинці, а й його побратими з 14-ї окремої механізованої бригади, де він служив. Проводжали Сашка з військовими почестями, відспівали у Свято-Успенському низкиницькому монастирі, а поховали на старому кладовищі Нововолинська.