У сучасному світі бувають люди, які живуть в одному офісі, працюють в іншому, а  мріють про відрядження ще до іншого, закордонного. І навколишнє життя розглядають через призму якоїсь лише їм відомої цілі. Роман про людину, яка визирає на світ через перегородку в ньюз-румі, написав український письменник Павло Вольвач. “Хрещатик плаза” так називається його нова книга, презентація якої відбулась у Луцьку.

Поспілкуватись з автором роману “Хрещатик плаза” в обласну універсальну наукову бібліотеку імені Олени Пчілки прийшло багато читачів і колег Павла Вольвача. Адже молодий український письменник, член Національної спілки письменників України, лауреат премії імені Володимира Сосюри уже відомий в літературних колах  своїм роман-життєписом “Кляса”. Разом з Павлом Вольвачем уже не вперше до Луцька приїхав письменник і громадський діяч Володимир Шовкошитний, який цього разу виступив як видавець книги.

Після обміну думками і обговорення у рамках літературної зустрічі український письменник і журналіст Іван Корсак вручив столичному гостю Диплом Міжнародної літературної премії “Сад божественних пісень” імені Григорія Сковороди.